Program księgowy Krawiec FS (program księgowy dla stowarzyszeń, program księgowy dla fundacji)

Niedawno znalazłam program KRAWIEC na Państwa stronie. Nie jestem biegła w kwestiach oprogramowań, instalacji i obsługi. Bardzo podoba mi się filmowy instruktaż podpowiadający jak rozpocząć pracę z programem. Program faktycznie jest szyty na miarę STOWARZYSZEŃ i FUNDACJI. Jest bardzo intuicyjny w obsłudze.

Przydałoby się jeszcze kilka filtrów, np. zestawienia obrotów i sald wg kontrahentów albo wg dat faktur albo dat zapłat i kilka innych. Gdyby jeszcze dołożyć do tego instrukcję księgowań poszczególnych operacji na kontach, byłby perfekcyjny dla "nie księgowych" i bardzo pomocny w przypadku trudniejszych zagadnień. (tą funkcję realizują gotowe szablony księgowań - przyp. Fundacja Baltica)

Mimo wszystko będę polecać zakup programu. Jest łatwy w obsłudze i cena programu jest bardzo dostępna.

---
Anita, Biuro Rachunkowe (...)

Sprawozdanie finansowe w postaci elektronicznej

Od 1 października 2018, jednostki wpisane do rejestru przedsiębiorców KRS zobowiązane są do sporządzania sprawozdania finansowego w postaci elektronicznej.

Więcej…

CIT-8(26) za 2018

W roku 2019, dochód / stratę osiągnięte począwszy od 1 stycznia 2018 roku, rozliczyć należy na formularzu CIT-8 w wersji 26.

Więcej…

Jeśli chcesz otrzymywać od nas powiadomienia o wydanych aktualizacjach, nowych produktach, czy promocjach, dopisz swój adres do listy odbiorców biuletynu informacyjnego.
Po wciśnięciu "Wyślij" poczekaj chwilę na komunikat potwierdzający.