Program księgowy Krawiec FS (program księgowy dla stowarzyszeń, program księgowy dla fundacji)

Prowadzę księgowość organizacji pozarządowych od 1997 roku. Do 2014 r. pracowałam w organizacjach na podstawie umów zlecenia i o pracę, na stanowisku gł. księgowej, na różnych programach księgowych, bardziej i mniej rozbudowanych. Od 2014 r. prowadzę biuro rachunkowe, w ramach mojej działalności prowadzę księgowość fundacji i stowarzyszeń w programie KRAWIEC.

Na podstawie wieloletniego doświadczenia uważam, że jest to jeden z najlepszych programów do prowadzenia księgowości w organizacjach pozarządowych i to za przystępną cenę.

Posiada wiele funkcji bardzo pomocnych w prowadzeniu księgowości fundacji, stowarzyszeń , klubów sportowych. W programie jest gotowy plan kont, bilans, rachunek wyników i rewelacja- polityka rachunkowości i szablony księgowań. Po dodatkowym ustawieniu planu kont i szablonów księgowań pod kątem danej organizacji , praca przebiega bardzo szybko i sprawnie.

---
Alicja, właściciel Biura Rachunkowego

Sprawozdanie finansowe w postaci elektronicznej

Od 1 października 2018, jednostki wpisane do rejestru przedsiębiorców KRS zobowiązane są do sporządzania sprawozdania finansowego w postaci elektronicznej.

Więcej…

CIT-8(26) za 2018

W roku 2019, dochód / stratę osiągnięte począwszy od 1 stycznia 2018 roku, rozliczyć należy na formularzu CIT-8 w wersji 26.

Więcej…

Jeśli chcesz otrzymywać od nas powiadomienia o wydanych aktualizacjach, nowych produktach, czy promocjach, dopisz swój adres do listy odbiorców biuletynu informacyjnego.
Po wciśnięciu "Wyślij" poczekaj chwilę na komunikat potwierdzający.