Program księgowy Krawiec FS (program księgowy dla stowarzyszeń, program księgowy dla fundacji)

Program KRAWIEC FS używamy jako Stowarzyszenie od roku czasu.

Księgowanie na nim jest przejrzyste, proste w obsłudze i bardzo czytelne. Nasza księgowa pracując na tym programie nie może się doczekać kiedy dostarczymy jej nowe dokumenty do księgowania.

Ucząc się obsługiwać program często korzystaliśmy z Państwa pomocy i podpowiedzi. Zawsze otrzymaliśmy pomoc rzeczową i konkretną, co jest dużym plusem użytkowania. Słowem czujemy się bezpieczni.

Pisząc projekt o dofinansowanie  działalności stowarzyszenia napisaliśmy "poszukamy programu do księgowania dobrego i w rozsądnej cenie" i takim właśnie programem jest KRAWIEC FS.

Polecamy go wszystkim  stowarzyszeniom bo warto zakupić ten program do księgowania.

---
Marzanna - prezes Stowarzyszenia (...)

Sprawozdanie finansowe w postaci elektronicznej

Od 1 października 2018, jednostki wpisane do rejestru przedsiębiorców KRS zobowiązane są do sporządzania sprawozdania finansowego w postaci elektronicznej.

Więcej…

CIT-8(26) za 2018

W roku 2019, dochód / stratę osiągnięte począwszy od 1 stycznia 2018 roku, rozliczyć należy na formularzu CIT-8 w wersji 26.

Więcej…

Jeśli chcesz otrzymywać od nas powiadomienia o wydanych aktualizacjach, nowych produktach, czy promocjach, dopisz swój adres do listy odbiorców biuletynu informacyjnego.
Po wciśnięciu "Wyślij" poczekaj chwilę na komunikat potwierdzający.